logo

24 apr K jari patrí zmena … k zmene interiéru patrí Avisen.


Chcete svojej domácnosti vdýchnuť nový štýl a nemáte peniaze na kúpu nového nábytku? Použite dekoračné závesy alebo vzorované tapety.

Akými dekoráciami zmeníme vzhľad celého interiéru?

S prvým jarným slnkom akoby sme potrebovali urobiť zmeny, či už v šatníku, nejakú očistnú kúru a určite aj zmeny v našom príbytku.

Máte zariadený byt alebo dom, či kaviareň a zdá sa Vám, že by ste potrebovali zmenu, alebo len niečo vynoviť, oživiť priestor, dať novú tvár už okukanému interiéru, tak čítate ten správny článok.

Nábytok je „len“ základ v interiéri. Štýl dodáme hlavne farbami, materiálmi a doplnkami…

Najdominantnejšími a  najväčšími plochami v  každom interiéri sú steny a okná.

K jednoduchému nábytku si stačí vybrať zaujímavé závesy, záclony a doladiť to s elegantnou tapetou. Na sedačku vyberieme vankúše v  rôznych veľkostiach, farbách a  vzoroch tak, aby sme to zladili s celkovým konceptom interiéru a tak navodíme nový štýl a požadovaný pocit. V spálni pridáme ešte aj krásny preštepovaný prehoz na posteľ s  vankúšikmi a  zrazu máme pocit akoby sme boli na dovolenke.

Okno v  kuchyni oživí rímska roleta na mieru, ktorú Vám ušijeme z látky, ktorú sme použili na závesy v obývačke či v jedálni a tak krásne prepojíme materiály v celom priestore.

Farby a vzory v interiéri nás ovplyvňujú viac ako si myslíme. Jemne zladené odtiene farieb a vzorov na závesoch alebo tapetách na nás nepriamo vplývajú a vytvárajú pohodovú atmosféru.

Ak máte pocit, že bledé pastelové tóny nie sú pre Vás tým pravým, tak je potrebné si vybrať jednu dominantnú farbu, alebo odvážny , výraznejší, prípadne aj extravagantný vzor.


V interiérovom štúdiu Avisen na Vás čaká profesionálny tím od návrhu, správneho výberu materiálov a vzorov až po kompletnú realizáciu na mieru s poradenstvom priamo aj vo Vašom interiéri.

 

PDF Verzia článku

 

avisen
zaclonyzavesy@gmail.com

V našom štúdiu Vám radi predstavíme niekoľko tisíc druhov kvalitných látok, z ktorých Vám na mieru naše kreatívne krajčírky ušijú nádherné záclony, závesy, vankúše, prehozy na postele so zaujímavými detailami – všetko na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Bez príspevku

Pridať príspevok