logo
Moderný štýl

13 júla Moderný štýl v duchu rozmanitosti

Záclony, závesy, tapety, vankúše, prehozy, štóly atď – farby a štruktúry sú veľmi dôležitými prvkami v každom interiéri.Vhodný výber týchto doplnkov a doplnkových materiálov nám doladí a udá konečný štýl interiéru, ktorý môže mať rovnaký základ – ako môžete vidieť nižšie. Pripravili sme pre vás vizualizácie s obmenou materiálov a farieb ako ukážku toho, ako môže rovnaký interiér dostať iný štýl obmenou materiálov.


Moderný štýl - neutrálny - jednoduché nadčasové línie.

Podľa pocitu, ktorý chceme docieliť, máme v interiéri na výber z viacerých možností…ak preferujeme jednoduché línie v neutrálnych farbách, môžeme použiť lesklé, elegantné materiály bez vzorov s hladkou bielou záclonou s jemným vzorom na tapete. Vzor môžeme zopakovať na dekoračných vankúšoch.


Moderný štýl - s nádychom luxusu.

V tomto prípade by sme poradili klientovi, aby zvolil materiály so striebornými alebo zlatými odtieňmi. Luxusné materiály, ako napríklad zamat, satén, brokát. Takisto aj tapeta by mala byť k tomu vhodne dokombinovaná. Sú prípustné aj trblietavé povrchy na tapetách, ktoré sa dajú krásne nasvietiť a dodať priestoru punc luxusu.

 


Moderný štýl - s nádychom provence, vintage.

 

V poslednom čase tak obľúbený a vyhľadávaný štýl. V tomto štýle si prídu na svoje všetci, ktorí potrebujú útulný a pohodový pocit domova s nádychom dovolenkového hotela. Vítané sú hlavne svetlé a jemné farby, prírodné materiály príjemné na dotyk – bavlna, ľan, prípadne zmesi s polyesterom s mäkkou úpravou. Tento štýl nám dovoľuje kombinovať rôzne druhy vzorov a farieb látok a tapiet, no samozrejme s citom a vkusom.

 

 

 


Takto jednoducho môžete urobiť zmenu v interiéri a my Vám v tom radi pomôžeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

avisen
zaclonyzavesy@gmail.com

V našom štúdiu Vám radi predstavíme niekoľko tisíc druhov kvalitných látok, z ktorých Vám na mieru naše kreatívne krajčírky ušijú nádherné záclony, závesy, vankúše, prehozy na postele so zaujímavými detailami – všetko na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Bez príspevku

Pridať príspevok