logo
  • DEKORUJTE SVOJ BYT ŠTÝLOVÝMI DOPLNKAMI
  • DEKORUJTE SVOJ BYT ŠTÝLOVÝMI DOPLNKAMI
  • DEKORUJTE SVOJ BYT ŠTÝLOVÝMI DOPLNKAMI
  • DEKORUJTE SVOJ BYT ŠTÝLOVÝMI DOPLNKAMI

14 feb Dekorujte svoj byt štýlovými doplnkami


Chcete svojej domácnosti vdýchnuť nový štýl a nemáte peniaze na kúpu nového nábytku? Použite dekoračné závesy alebo vzorované tapety.

Akými dekoráciami zmeníme vzhľad celého interiéru?

Jednoznačne sú to dekorácie najväčších voľných plôch v interiéri, ktorými sú okná a steny. Ich vkusným dekorovaním dokážeme zmeniť a zlepšiť celkový pohľad na interiér. Kolekcie záclon, závesov a tapiet sa dajú zladiť tak, aby sme dotvorili celý priestor a tým navodili požadovanú náladu. Aj v jednoduchej, strohej miestnosti vytvoríme originálny štýl nadekorovaním okien ľahučkými záclonami, ktoré doplníme dekoračnými závesmi – tie nám olemujú „holé“ okná a zútulnia priestor.
K textíliám prispôsobíme tapety, ktoré môžu mať krásny vzor, alebo len štruktúru a farbu, a tým vytvoríme úplne inú atmosféru v priestore.

Ako vytvoriť štýl v interiéri?

Máme možnosť si vybrať z množstva doplnkov, ktoré nám tiež určujú štýl priestoru. Okrem spomínaných záclon a závesov sú to aj vankúše, prikrývky a deky, ktoré vytvárajú pohodu. A vráťme sa k dekorácii stien, na ktoré okrem tapiet použijeme ďalšie doplnky ako sú obrazy, krásne hodiny s jemne patinovanými detailmi – dnes veľmi obľúbenom provensálskom štýle, zrkadlá v rámoch, ktoré doplníme aj s rámikmi na fotky, svietniky a sviečky…

Sú dôležité farby a vzory v interiéri?

Výberom farieb v interiéri, či už na stenách alebo na textíliách, dokážeme vytvoriť rôzne nálady či pocity. Môžeme navodiť pohodu a pocit domova v celom priestore.
Najjednoduchšiu a zároveň najvýraznejšiu zmenu docielime práve zmenou farieb a materiálov.
Ak začneme ladiť prírodné farby ako sú béžová, kapučínová, biela – vytvoríme štýl, ktorý môžeme doplniť jednou výraznejšou farbou, ako napríklad dnes veľmi obľúbenými fialovými odtieňmi na vankúšoch a závesoch. Tie si po čase môžeme vymeniť za inú farbu podľa trendu a samozrejme nášho pocitu, ktorý je veľmi dôležitý, aby sme sa cítili v pohode…
Platí to aj pri farbách ako sú odtiene sivej , bielej a čiernej – táto kombinácia v nás vyvoláva skôr pocit chladu. Taktiež dokážeme takýto priestor zútulniť textíliami, ako sú závesy a vankúše, ktoré dodajú takémuto interiéru útulnejší vzhľad.
Aj výber vzoru na materiáloch napovedá o celkovom štýle priestoru, takže dbáme na to, aby vzory použité napríklad na tapetách a závesoch boli pre nás príjemné a dotvárali atmosféru celého priestoru.

avisen
zaclonyzavesy@gmail.com

V našom štúdiu Vám radi predstavíme niekoľko tisíc druhov kvalitných látok, z ktorých Vám na mieru naše kreatívne krajčírky ušijú nádherné záclony, závesy, vankúše, prehozy na postele so zaujímavými detailami – všetko na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Bez príspevku

Pridať príspevok