O nas

Návrhom interiérov a dekorovaniu okien a stien sa venujeme už 17 ROKOV.

Popri návrhu interiérov Vám navrhneme na mieru aj nábytok, podľa Vašich predstáv a potrieb na vytvorenie útulného, funkčného a dizajnového interiéru – DOMOV.
Okrem obytných priestorov navrhujeme aj komerčné priestory-kancelárie, zasadačky, obchodné priestory, reštaurácie, kaviarne, penzióny, hotely…

Ak máte predstavu o tom ako by mal vyzerať interiér Vášho bytu či domu, tak my Vám radi a s nadšením pomôžeme Vaše predstavy zrealizovať k Vašej spokojnosti. Pripravíme vizualizácie, výkresy pre stolárov a ostatných profesistov.

Výber farieb na steny v kombinácii s tapetami, závesmi, záclonami, správnym výberom závesných systémov, ktoré môžu byť aj na diaľkové ovládanie a napojené na inteligentný systém Vášho domu.
Na tieto detaily treba myslieť už pri návrhu elektriny, prípadne zapracovať do návrhu sadrokartónového stropu.

V našom štúdiu máme viac ako 6500 druhov materiálov na závesy, záclony, vankúše, prehozy na posteľ, čalúnenie, tapety, závesné systémy od popredných výrobcov z celej Európy a v tej najlepšej kvalite a dizajne.
Naše kolekcie priebežne dopĺňame a tak vieme uspokojiť predstavy aj tých najnáročnejších klientov.

Ak už máte zariadený interiér a potrebujete ho zútulniť a dotvoriť, tak Vám priamo u Vás navrhneme kolekciu záclon, závesov, vankúšov, tapiet a ostatných doplnkov.

DOPLNKY AKO SÚ ZÁCLONY, ZÁVESY, TAPETY A VANKÚŠE

SÚ DOLEŽITOU SÚČASŤOU KAŽDÉHO INTERIÉRU. ZASLÚŽIA SI MAXIMÁLNU POZORNOSŤ, PRETOŽE SPRÁVNY VÝBER FARIEB, VZOROV A ŠTRUKTÚR DODÁ KAŽDÉMU INTERIÉRU ŠTÝL A NAVODÍ POŽADOVANÚ ATMOSFÉRU.
A s tým Vám my radi pomôžeme, pretože nás naša práca baví.

Tvoríme originálne interiéry s nadšením