logo
Originálne interiéry symbol1

Naša filozofia

Každý interiér je pre nás výzvou a máme radi náročné projekty, kde môžeme uplatniť naše nápady, skúsenosti, kreativitu a vložiť do nich maximum našej energie.

O NÁS

V našom štúdiu Vám radi predstavíme niekoľko tisíc druhov kvalitných látok, z ktorých Vám na mieru naše kreatívne krajčírky ušijú nádherné záclony, závesy, vankúše, prehozy na postele so zaujímavými detailami – všetko na mieru podľa Vašich požiadaviek.

 

V dnešnej uponáhľanej dobe Vám chceme uľahčiť výber a ušetriť Váš čas. V pohodlí Vášho domova Vám radi pomôžeme s výberom vhodných materiálov, ktoré dovezieme priamo k Vám a na mieste ich vyberieme a nájdeme najvhodnejšie riešenie.

 

Samozrejme, že Vám zabezpečíme aj závesné systémy a ich montáž, ako sú rôzne druhy koľajničkových systémov aj s dizajnovými prvkami aj na motorické ovládanie, kovové garniže, rímske rolety …na mieru podľa možností Vášho interiéru.

Interiérové doplnky0%
Masívny nábytok0%
Tapety0%
Záclony & Závesy0%
Originálne interiéry symbol1

Prostredníctvom nášho profesionálneho tímu architektov, interiérových dizajnérov Vám ochotne pomôžeme s prípravou celého projektu interiéru.