Ponúkame

Šitie na mieru
Montáž
Vešanie
Dekorovanie
Tapetovanie
Návrhy nábytkov
Čalúnenie
Patinovanie nábytku
Home styling
Návrhy súkromných
Komerčných priestorov

Naše Služby

Návrhom interiérov a dekorovaniu okien a stien sa venujeme viac ako 17 ROKOV.

Ak ešte nemáte zariadený interiér, radi Vám ho navrhneme. Ak ho už máte zariadený a potrebujete ho dotvoriť, nadekorovať, dodať štýl a zútulniť, tak ste na správnom mieste.

V našom štúdiu Vám navrhneme kolekciu látok na závesy, záclony, závesné systémy, vankúše, prehozy a k tomu doladíme tapety, fototapety – ktoré Vám vieme vyrobiť aj na mieru podľa Vašich požiadaviek z rôznych druhov materiálov. Tapety Vám naši tapetári profesionálne nalepia.

Zameriame Váš priestor a navrhneme podľa typu zariadenia textílie a tapety priamo vo Vašom interiéri, aby sme sa uistili, že je to farebne aj materiálovo to najlepšie pre Váš domov.

Namontujeme závesný systém, či to bude koľajnička, garniža, alebo rímska roleta. Všetky závesné systémy máme aj na elektrické ovládanie, ktoré sa môže napojiť na inteligentný systém Vášho domu, bytu či kancelárie.

Textílie Vám ušijeme na mieru. Vyberieme vhodnú riasiacu pásku podľa požiadaviek na hustotu riasenia.

Závesy, záclony Vám vyžehlíme, zavesíme a nadekorujeme. Ak máte nejaké kresielka, čalúnené stoličky, ktoré by potrebovali trochu vynoviť – vyberieme z množstva materiálov, ktoré máme v ponuke aj s teflónovou úpravou a dáme očalúniť.

Záclony

Záclony

Vytvorte si pomocou našich jedinečných záclon svoj vlastný, štýlový interiér! V našom štúdiu Vám radi poradíme a predstavíme niekoľko tisíc druhov látok tej najlepšej kvality.

null

Závesy

U nás nájdete niekoľko stoviek kolekcií závesov, od jednoduchých až po farebné, materiálovo, štýlovo, vzorovo a štruktúrovo odlišné pre tých náročnejších.

Tapety

TAPETY

Steny sú najväčšie plochy v priestore a ich farba a štrukúra sú veľmi dôležité na docielenie zvoleného štýlu a pocitu.

Doplnky

Doplnky

Hľadáte nevšedné látky vhodné pre Váš domov? U nás nájdete látky dekoračné, moderné, romantické, detské či v retro štýle. Naše látky sú vhodné pre oživenie interiéru v podobe čalúnnických poťahov, obliečok na vankúšiky, prikrývok či obrusov.

Závesné systémy

Závesné systémy

Moderné koľajničky alebo tradičné garniže? U nás nájdete oboje. V ponuke je široká škála klasických aj invenčných závesných systémov v rôznych materiálových a farebných prevedeniach s rozličnými komponentmi.

Interiér

NÁVRH INTERIÉROV

Steny sú najväčšie plochy v priestore a ich farba a štrukúra sú veľmi dôležité na docielenie zvoleného štýlu a pocitu.